Nezařazené

Donáška jedla za pár minút priamo k vám

on 8. 12. 2022 0 Comments

Nemáte čas stáť pri hrncoch, potrebujete sa venovať deťom, domácnosti a na varenie vám nezostáva voľný čas? Potrebujete sa venovať práci, riešite dôležité zákazky a nemáte čas zájsť na obed? Neradi si prihrievate obed v mikrovlnke? Obráťte sa na nás. Ponúkame vám rozvoz jedla Bratislava https://www.gurmanskydvor.sk/. Ak ste z okolia BA a Ružinov, neváhajte a zavolajte nám. My sa s radosťou postaráme o váš obed a ešte k tomu vám ho dovezieme priamo k vám domov alebo do práce.

denné menu

Naši kuchári pripravujú pre vás tradičné kvalitné jedlá z tých najčerstvejších surovín. S prípravou jedál majú bohaté skúsenosti a tak vám vedia pripraviť to naj priamo pre vás. Naša reštaurácia s tradíciou prípravy jedál už od roku 1947 vám ponúkne len to najlepšie. Na nás sa môžete spoľahnúť. Špecializujeme sa na prípravu denného menu a poskytujeme aj rozvoz v okolí Bratislava, Ružinov. U nás sa nemusíte báť, že dostanete malú porciu, ktorá vám nebude stačiť. Porcia, akú vám dopravíme vás prekvapí, v tom dobrom samozrejme. Garantujeme vám skvelý gurmánsky zážitok, potešenie pre všetky vaše zmysly. U nás si z ponuky vyberie naozaj každý. Ponúkame na výber každý deň z niekoľko druhov polievok a hlavných jedál. Na výber je aj vegetariánska verzia.

vegetariánska verzia menu

U nás vám nehrozí, že by sme vám naservírovali jedlo z predošlého dňa, prípadne aby sme vám dali jedlo pripravené z polotovarov. Naši kuchári si na príprave každého jedla každý deň dávajú dostatočne záležať a denné menu pre vás pripravujú z tých najčerstvejších a kvalitných surovín.

Ešte ste od nás denné menu nemali? Radi by ste skúsili ale máte obavy čo a ako? Našou najlepšou reklamou sú naši verní zákazníci, ktorí si od nás pravidelne berú denné menu či už domov, alebo dokonca celé firmy pre svojich zamestnancov. Garantujeme vám spokojnosť a kvalitu.

Comments are closed.