Nezařazené

Dvere, ktoré nezaberajú priestor

on 19. 7. 2018 0 Comments

Vybavenie interiéru patrí k dôležitým detailom, ktoré vlastne tvoria celkový dojem z prostredia. K týmto detailom patria aj interiérové dvere, pri ktorých je dôležitá nielen kvalita, ale aj samotný design.

posuvné dvířka

A okrem týchto kritérií ide aj o ich rozmery a spôsob otvárania. Práve otváranie ja častým problémom, pretože v malých priestoroch sa šetrí každým kúskom miesta a otváranie kývavým spôsobom predsa len nejaký ten kus miesta zaberá.
Ale či ide o miesto, rozmery, design a podobne, všetko sa dá vyriešiť jednoducho a moderne, pretože nový a obľúbený štýl v tomto smere prinášajú posuvné dvere sklenené.

Vyriešia totiž hneď niekoľko vecí naraz a síce:

  • šetria priestor
  • priestor opticky zväčšujú
  • prepúšťajú viacej svetla
  • majú elegantný design
  • priestory oddeľujú, ale v prípade potreby umožňujú aj prepojenie
  • na výber z niekoľkých variant prevedenia i designu

Tento štýl prináša do každého interiéru elegantné až luxusné riešenie, vďaka ktorému získate pre interiér nerušivý element. Sklo je materiál, ktorý sa veľmi ľahko prispôsobí a hodí nielen do úplne nového prostredia.

Posuvné dvere sklenenési môžete vybrať z rôznych druhov osadenia a síce s osadením do stavebného puzdra, s posúvaním na stenu a podobne. Ani design vo výbere nezaostáva a okrem číreho prevedenia sú aj matné, pieskované, gravírované, s grafickou tlačou, farebné, ale aj polepené špeciálnou fóliou, ktorá môže mať tiež rôzne vzory i farby.

dveře posuvn=

Bezpečnosť skla je zaistená výrobnou technológiou ako je kalenie. Materiál sa tak stáva nerozbitným a odolným proti poškrabaniu a inej námahe. V prípade, že by predsa len došlo k poškodeniu pri veľmi silnom náraze, tak sa materiál nerozsype na tisíce ostrých kúskov, ale na tupé kusy, ktoré nezrania.

Ak hľadáte pre svoj interiér moderné, vzdušné a svetlé riešenie plné možností, tak v tomto prípade bude spokojnosť na vašej strane.