Nezařazené

Masáž

on 7. 10. 2022 0 Comments

Hoc sú v dnešnej dobe tantrické masáže a salóny veľmi rozšírené, málokto v skutočnosti tuší, čo taká tantrická masáže a masáže spadajúce pod túto kategóriu obsahujú, ako prebiehajú samotné programy, v akých cenách sa tieto služby pohybujú, aké masáže sú vlastne ponúkané a aké benefity so sebou tantrické masáže v skutočnosti prinášajú. Tantrické masáže boli a stále sú odsudzované spoločnosťou, pretože ich priebeh sa nesie v erotickej atmosfére, počas ktorej sú klient i jeho masérka nahí. Je tomu tak, že tantrizmus je pôvodom indické učenie z veľmi dávnych časov a už vo svojich počiatkoch vyznával ľudskú nahotu.

masáž

Ľudská nahota je prirodzenosť, s ktorou sme sa narodili a preto nie je dôvod sa za ňu hanbiť. Tantrici taktiež veria v to, že prostredníctvom intímnosti, nahoty a sexuálneho spojenia muža a ženy dosiahnu obaja spasenie. Konečné osvietenie a vykúpenie im na konci venuje boh, pretože tento spôsob života je ten, ktorý sa jemu páči. Intímna masáž v duchu tantrizmu sa nesie v znamení odovzdávania a prijímania energie od krásnej mladej masérky, ktorú si vyberiete ešte na úplnom začiatku v rámci rezervácie termínu, zadávania údajov a výberu typu masáže.

žena

Senzuálne masáže majú množstvo pozitívnych a blahodarných účinkov na telo, ducha a i myseľ a obľúbené sú ako u žien, tak i u mužov. Na čo všetko sa môžete tešiť? Horúce osušky, tantrická hudba a vonné sviečky na pozadí, hladenie, nepretržitý kontakt medzi vašim telom a telom masérky, ktorá sa vám bude venovať od prvej chvíle, odkedy vkročíte do salóna. Masérka vám venuje samé láskyplné dotyky, uvoľňujúce masáže celého tela nevynímajúc intímne partie, ktoré sú pri bežných masážach zanedbávané. Masáž priebehu za pomoci olejov, vďaka ktorým bude masérkino telo ľahšie kĺzať po tom vašom, a celý program bude tak intenzívnejší.

Comments are closed.