Produkty

Moderné džínsy

on 28. 1. 2023 0 Comments

Najnovšie trendy v oblasti módy nie sú nič pre vás a najlepšie sa aj tak cítite v klasických džínsoch? A čo je na tom zlé? Nie je dôležité čo si obliekate, ale ako si to viete obliecť. Vtedy môžete zaujať svoje okolie aj bežnými džínsami na každodenné nosenie. Džínsy sú kúskom oblečenia, ktoré by v našom šatníku rozhodne nemali chýbať. Zatiaľ čo muži majú v skrini prevažne len džínsy a nosia ich každodenne, ženy predsa len striedajú svoje outfity a džínsy nie sú v našom prípade jediný kus oblečenia. A keď ich aj milujeme, tak musíme vlastniť hneď niekoľko strihov, aby sme ich stále mohli obmieňať.

džínsy

Najčastejším strihom džínsov, ktorý je medzi ženami aj najviac obľúbený sú slim džínsy. Úzke, obtiahnuté rifle dokážu upútať na vašu postavu a pritom sú aj veľmi pohodlné. Taktiež sa najviac hodia na bežné nosenie, kedy nemáte chuť vymýšľať premyslené outfity. Pokiaľ ale chcete aj pomocou džínsov vymyslieť outfit, ktorý nie je bežne vidieť na ulici, rozhodne by ste si mali zadovážiť moderné boyfriend džínsy alebo do módy sa vracajúce zvonové džínsy. Outfit nie sú ale len džínsy. Dôležité je tiež zladiť celý zvyšok outfitu. Ten sa odvíja od strihu a štýlu džínsov.

džínsy

Zatiaľ čo ku obyčajný slim džínsom, ktoré nosíte takmer každý deň môžete zvoliť aj bežný sveter či tričko, na takú večeru môžete elegantnejšie džínsy zladiť aj s blúzkou či sakom. Pokiaľ sa nebojíte kombinovať štýly, vzory či strihy, zažiariť môžete aj chlapčenskými boyfriend džínsami v kombinácii s košeľou a sakom. Netypické zvonové džínsy môžete skombinovať takmer s čímkoľvek. Tento moderný strih džínsov znesie aj extravagantnejšiu kombináciu. Stavte na istotu a džínsy si kupujte v obchodoch, ktoré sa na predaj džínsov špecializujú. Navštívte stránku bigstarjeans.sk a vyberte si kvalitný kúsok svojich džínsov ešte dnes.

Comments are closed.