Produkty

Moderné sklenené dvere

on 10. 12. 2022 0 Comments

Aj keď luxus, ktorý vidíme v návrhoch interiérových dizajnérov väčšina z nás nikdy mať nebude, niektoré prvky do domácnosti predsa len použiť môžeme. Reč je o sklenených dverách, ktoré pôsobia mimoriadne luxusne a nezruinujú váš finančný rozpočet. Sklenené dvere sa tešia mimoriadne veľkej popularite a to najmä vďaka ich čistému dizajnu a modernému vzhľadu. Sklenené dvere sa domácnosti používajú najmä ako vstupné dvere z predsiene. Dokážu krásne prepojiť vchod a obývaciu časť vašej domácnosti. Číre sklo dokáže navyše miestnosť presvetliť a opticky rozšíriť.

sklenené dvere

Dvere v domácnosti používame najmä na vytvorenie súkromia. Preto ak vám číre sklo na dverách nie je po chuti, zvoliť si môžete aj iné prevedenia. Vyhotoviť si môžete dať individuálne vzory, ale tiež motívy podľa vlastnej predstavy. A súkromie si môžete zabezpečiť matným prevedením či dokonca lepením grafickej fólie alebo potlačou na sklo. Nemusíte sa báť ani o bezpečnosť. Sklo je samo osebe krehký materiál, v prípade sklenených dverí je však používané výhradne tvrdené, kalené sklo, ktoré je bezpečnostne a plní nerozbitnú funkciu.

sklenené dvere

Sklenené dvere si môžete dať nainštalovať v dvoch prevedeniach. Jednou z možností sú klasické otváracie sklenené dvere. Veľkým hitom posledné roky sú posuvné sklenené dvere. Pôsobia ešte modernejším a luxusnejším dojmom. Pokiaľ vás sklenené dvere zaujali, neváhajte a použite ich v interiéri vašej nehnuteľnosti. Výber sklenených dverí určite neoľutujete ani po rokoch. Pri výbere sklenených dverí dbajte na kvalitu. Presne tu vám zabezpečia na lmmont.sk. Navštívte stránku lmmont.sk a pozrite si inšpirácie na štýlové sklenené dvere, ktoré môžete mať vo svojej domácnosti aj vy. Pre cenovú ponuku sklenených posuvných dverí kontaktujte odborníkov na lmmont.sk. Vyhotoviť si môžete dať projekt na mieru alebo si vybrať jeden z katalógových projektov.

Comments are closed.