Produkty

Poštou moderne

on 20. 1. 2023 0 Comments

Pýtate sa načo riešiť takú banalitu ako obálky? Potrebujete niečo odoslať? Proste idete na poštu alebo do papiernictva a jednoducho si kúpite klasickú, bielu obálku a svoju poštu odošlete. Áno na posielanie listov či pohľadníc vám úplne postačí obyčajná obálka, ale nikdy sa vám nestalo, že ste potrebovali odoslať menší balíček a zrazu ste museli riešiť otázku balenia? Zohnať krabicu, zohnať bublinkovú fóliu, krabicu zabaliť do papiera, na ktorý sa dá dobre napísať adresa. Starostí viac nej dosť. A to si predstavte, že odosielate takéto balíčky častejšie. Živnostníci, hand-made tvorcovia, ale kľudne to môže byť aj váš prípad, ak niečo predávate cez bazár. Až vtedy si uvedomíte, že klasická tenká obálka vám nepomôže a musíte hľadať možnosti, ako vás produkt zabaliť.

obálka

Bublinková obálka.

Veľkým pomocníkom pri odosielaní balíčkov sú bublinkové obálky. A čím sú výnimočne? V prvom rade majú z vnútornej strany nalepenú bublinkovú fóliu, ktorá plní bezpečnostnú funkciu. Vy sa tak nemusíte báť poslať v takejto obálke ani krehký materiál. Bublinková fólia je vyplnená vzduchovými vankúšikmi, vďaka čomu chráni produkty pri náraze pred rozbitím.

bublinková obálka

Vďaka bublinkovej obálke nemusíte riešiť už nič. Tovar jednoducho vložíte do obálky, jedným ťahom zalepíte a napíšete odosielateľa a adresáta. Uľahčí vám to čas pri odosielaní balíčkov. Už viac nemusíte riešiť otázky krabíc a bublinkovej fólie na odosielanie tovaru. Kvalitné bublinkové obálky nájdete na stránke 2packsk.sk. Na stránke 2packsk.sk môžete nájsť bublinkové obálky rôznych veľkosti a pre náročných aj zaujímavé matné či holografické prevedenia. Navštívte stránku 2packsk.sk ešte dnes a zaobstarajte si do domácnosti bublinkové obálky. Začnite posielať svoju poštu moderne a hlavne jednoducho. Bublinkové obálky vám ušetria čas aj peniaze pri odosielaní.

Comments are closed.