Nezařazené

Prehľad ponuky protipožiarnych dverí

on 15. 7. 2022 0 Comments

Spoločnosť LM-MONT sa sústredí na vyrábanie a montovanie protipožiarne zariadenia a systémy. Ich ponuka sa špecializuje na okná, brány a hliníkové systémy, rovnako ako sa špecializujú na zariadenia postavené primárne zo skla (ako sú napríklad sklenené sprchové kúty alebo sklenené dvere), do tejto kategórie zapadajú napríklad aj nerezové zábradlia.

Spoločnosť sa špecializuje na protipožiarne zariadenia s používaním protipožiarneho systému ALUPROF. Tento systém sa používa pri prevencii požiarov (bezpečnostné protipožiarne konštrukcie a zariadenia) ako sú protipožiarne dvere, protipožiarne okná, protipožiarne steny – prípadne protipožiarne fasády. Tento systém je veľmi cenený a je certifikovaný v mnohých iných spoločnostiach po celom svete. Medzi takéto spoločnosti napríklad patria aj IFT Rosenheim sídliaca v Nemecku, FIRES s.r.o. sídliaca na Slovensku alebo ITB Varšava sídliaca v Poľsku.

Protipožiarne okno

Tieto vyššie spomínané protipožiarne konštrukcie majú garanciu moderných, kvalitných a certifikovaných riešení v hliníkovom prevedení a to najmä v podobe protipožiarnych dverí a protipožiarnych okien. Tento systém je kompatibilný aj s jednoduchými a izolačnými sklami. Ich kompatibilita so systémom bola odskúšaná v inštitútoch IFT Rosenheim, FIRES s.r.o., ITB Varšava. Predaj protipožiarnych dverí je zameraný na spoľahlivosť v otázke bezpečnosti. Systém je samozrejme orientovaný najmä na požiarnu odolnosť (okrem dverí sú v jednom balíku zahrnuté aj protipožiarne steny, prípadne protipožiarne fasády), ale súčasťou sú aj ďalšie výhody a to najmä protipožiarne vložky do dverí.

Vonkajšie protipožiarne dvere

Cenník oceľových protipožiarnych dverí určuje iba orientačné ceny, preto je potrebné pripraviť sa na to, že sa cena nemusí presne zhodovať s tou, ktorú nájdete na stránke firmy. Vďaka týmto približným cenám si však viete naplánovať a nakombinovať riešenia, ktoré vám najviac vyhovujú. Ceny sa môžu líšiť, pokiaľ sa montáž deje v atypických rozmeroch dverí alebo skiel a v prípadoch ako sú použitia špeciálnych vybavení a zariadení.