Produkty

Prepravky na ovocie a zeleninu

on 30. 12. 2022 0 Comments

Ak potrebujete alebo plánujete bezpečne uskladniť či prepraviť ovocie alebo zeleninu v tomto článku sa dozviete o inovatívnych možnostiach, výhodách i nevýhodách plastových prepraviek vyrobených presne pre tento účel do spoločnosti Schoeller Allibert. Plastové prepravky na ovocie a zeleninu sú výhodným a moderným riešením či už pre prepravu alebo uskladnenie poľnohospodárskych produktov a to samozrejme nie len ovocia a zeleniny ale aj mnohých ďalších. Na úvod by sme sa povenovali ich početným výhodám. V prvom rade je to nízka hmotnosť a vysoká nosnosť, sú vyrobené z vysoko odolných plastov, ktoré majú dlhú životnosť, odolávajú poveternostným vplyvom, sú nenáročné na údržbu a čistenie, plastový materiál z ktorého sú vyrobené zodpovedá všetkým hygienickým požiadavkám pre styk s potravinami.

prepravka mala

Sú vybavené mäkkými rohmi a priedušnými stenami, ktoré chránia potraviny pred znehodnotením počas skladovania či prepravy. Vyrábajú sa v rôznych rozmeroch a vyhotoveniach, či už štandardizovaných alebo aj v rozmeroch na mieru podľa potreby a požiadaviek zákazníka. Štandardizované rozmery umožňujú kompatibilitu s europaletami. Sú preto dobre skladateľné a stohovateľné.

prepravka velka

Z uvedeného vyplýva aj výrazná úspora priestoru pri skladovaní a nie len priestoru ale aj energií a financií pri preprave. Jednou z mála nevýhod týchto prepraviek je o niečo vyššia cena. http://www.cenapokroku.cz/ Počiatočné náklady sú však pomerne rýchlo návratné vďaka dlhej životnosti a vysokej kvalite. Je potrebné pripomenúť, že tieto prepravky sú vyrobené z plastu, ktorý je možné po skončení životnosti plne recyklovať čím sa stávajú aj priamo ekologicky výhodné. Vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam uspokoja potreby či už súkromnej osoby, podnikania v malom, ale aj veľkých spoločností. Vďaka svojim rozmerom a konštrukcií sú vhodné na ručnú ale aj automatizovanú manipuláciu (na dopravníkových pásoch prípadne prostredníctvom logistických systémov).

Comments are closed.